WordPress Beyaz Sayfa Hatasının Çözümü

WordPress’te karşılaşılan sorunlardan biri de beyaz sayfa hatasıdır. Karşılaştığınız bu hata için birden fazla çözüm yöntemi mevcut. İlk olarak, eklentilerde bir hata olup olmadığını kontrol etmeniz lazım. Bunun için WordPress dosyanızın içinde bulunan ‘Plugins’ klasörünün adını değiştirerek son yüklediğiniz bir eklentinin sorun çıkarıp çıkarmadığını görebilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise, yazılım içeriğini kontrol ederek çözmek. Kod kısmında oluşan hatalar, beyaz sayfa hatasına neden olabiliyor. Bu yüzden WordPress’i yeniden indirip wp-admin ile wp-includes klasörlerini FTP’ye yedeklemelisiniz. Yanı sıra, temanızdan dolayı da bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Bunun için WordPress’in klasik temalarına geri dönüp kontrol edebilirsiniz.

Son olarak host hatalarından kaynaklanması durumunda ise, safe mod modülünü on/ off şeklinde ayarlayarak son duruma bakabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5,00 üzerinden 5)
Loading...

1 Yorum

  1. Sıvı Dolum Makinası Yanıtla

    temel ihtiyaç olarak bunu wordpressimize kurmak gerekiyor. sorunsuz olması için bende yapınca seo da ilerleme kaydettim. teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir